Taip pat susipažinkite su siuntų pristatymo įkainiais bei laikais.

GYVŪNAI (žuvys, koralai, bestuburiai) bei AKVARIUMO AUGALAI atgal nepriimami. Pinigai grąžinami tik už pristatymo metu mirusias žuvis. Jeigu atidarius paketą ir kilus įtarimui, jog žuvis gali būti mirusi, nufotografuokite neatidarytą maišelį su galimai mirusia žuvimi ir iš karto skambinkite mums telefonu +370 655  75544 dėl tolimesnių instrukcijų. Praėjus dviem valandom nuo siuntos gavimo, pinigai nebegrąžinami. Atidarius maišelį ir ar įleidus žuvį į akvariumą, jokios pretenzijos dėl mirties nebe priimamos ir pinigai negrąžinami.

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS PER 14 DIENŲ Jei užsakymo vertė viršija 28,96 €, Jūs turite teisę, nenurodydami priežasties, tačiau patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti prekės. Nutarę atsisakyti prekės, turite pateikti tinkamai užpildytą pavyzdinę prekės atsisakymo formą (atsisiųsti čia) arba pateikti aiškų pareiškimą (el. paštu: info@akvariumustudija.lt), kuriame būtų išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti prekės.

SVARBU: Rekomenduojame prieš grąžinant prekes sutarti su Akvariumų Studijos atsakingu darbuotoju el. paštu: info@akvariumustudija.lt arba telefonu: +370 655 75544  dėl prekės grąžinimo, kuris Jums pagelbės visais klausimais.

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje, nesuplėšytoje, tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo
  • Prekė turi būti Pirkėjo nenaudota ir nesugadinta
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai)
  • Grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija
  • Jeigu kartu su preke buvo pristatyta dovana, grąžinant prekę, turite grąžinti ir dovaną.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas)
  • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo
  • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti (kurjeriu arba paštu) į UAB Akvariumų Studija parduotuvę.
  • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki Akvariumų Studijos parduotuvės.

Po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan., ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie prekės atsisakymą pateikimo dienos ir prekės sugrąžinimo mums, mes Jums grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, perkant prekę. Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos. Jei pirkimo metu Jums buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o Jūs grąžinote tik dalį vienu užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog: Jūs atsakote už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.