jurinis akvariumas

Jūrinių akvariumų gamyba

Projektuojame ir gaminame jūrinius akvariumus pagal užsakovo norus. Visi akvariumai yra individualiai projektuojami laikantis akvariumistikos taisyklių, tuo užtikrinant, kad gražūs ir elegantiški akvariumai idealiai funkcionuotų ir palaikytų  akvariumo ekosistemą: koralus, žuvis bei bestuburius.

Pasirinktinai akvariumai gali būti gaminami iš paprasto silikatinio arba pašviesinto stiklo (optiwhite), siekiant kuo kokybiškiau perduoti gyvų organizmų nepakartojamo grožio spalvas. Akvariumus gaminame su begarsėm persipylimo šachtom ir automatinėmis vandens papildymo sistemomis.

Akvariumo aptarnavimas

Jūrinis akvariumas – sudėtinga biologinė ekosistema, kurioje nuolat vyksta biologiniai, cheminiai ir fiziologiniai procesai. Toks akvariumas reikalauja reguliaraus (kartą per savaitę) ir tęstinio vandens kokybinių parametrų stebėjimo ir akvariumo gyventojų sveikatos būklės vertinimo.

UAB „Akvariumų studija LT“ siūlo Jums patogias mūsų specialistų akvariumo priežiūros paslaugas:

  • abonementinį mėnesinį aptarnavimą;
  • vienkartinį vizitą Jums patogiu metu.

Sutartis dėl akvariumo priežiūros  gali būti sudaroma mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui.

Užsisakius akvariumo priežiūros paslaugą, visa akvariumo priežiūra pasirūpinsime mes, o Jums beliks tik mėgautis ir džiaugtis gražiu, sveiku ir gyvybingu rifu savo namuose ar biure.

saruno jurinis akvariumas

jurinis akvariumas studija

Akvariumo dizainas

Mūsų akvariumų dizaineriai padės Jums sukurti akvariumą pagal naujausias pasaulines tendencijas ir Jūsų skonį.

Mes siūlome šių tipų jūrinius akvariumus:

  1. Žuvinį arba specializuotą jūrinį akvariumą. Žuviniuose akvariumuose paprastai laikomos tik žuvys, pvz. rykliai, rajos, murenos, kiti plėšrūnai. Specializuoti akvariumai yra sukuriami tam tikrų gyvūnų laikymui, pvz. jūrų arkliukams ar medūzoms.
  2. Rifą su minkštais koralais ir bestuburiais. Tai žuvinio ir rifinio akvariumo derinys su minkštais koralais, smulkiom ir stambesnėm žuvim. Juose dominuoja išskirtinių  spalvų bei formų žuvys, minkšti koralai ir bestuburiai.
  3. Rifą su kietais koralais. Tokio tipo akvariumas imituoja gamtoje esantį koralinį rifą su daug žuvų ir bestuburių. Tai ypatingai gražus, išskirtinis ir prestižinis akvariumas. Pagrindinis dėmesys tokiame akvariume yra skiriamas mažų (SPS – small polyp stony) ir didelių polipų (LPS – large polyp stony) kietiesiems koralams, zoantusams ir daugeliui kitų labai įdomių jūrinių gyvūnų.

Rifinis akvariumas su kietais koralais yra laikomas aukščiausio lygio pasiekimu akvariumistikos srityje.

juriniai akvariumai